BOLUŚ – BANDZIOREK

Boluś pojechał do domu

Wesoły, radosny piesek do adopcji

Przedstawiamy Bolusia (Bandziorka) – wesołego, radosnego, dość energicznego młodego pieska, który przebywa pod naszymi skrzydłami.

Boluś to psiak nieduży; waży około 10-12 kg, ma obecnie maksymalnie 2 lata. To psiak, który wręcz kocha być blisko człowieka. Przytula się, wesoło podskakuje, przebiera łapkami. Chce towarzyszyć ludziom na spacerach i być wszędzie tam, gdzie oni. Gdy jest za kratami nie może doczekać się spaceru, zabawy.

To psiak zawsze uśmiechnięty i pogodny. Mordka Bolusia jest skierowana na człowieka, psiak czasem popiskuje z e szczęścia gdy może wyjść i pobiegać. Boluś na pewno nie nadaje się na psa do kojca, do zamknięcia. Będzie głośno manifestował brak ruchu i uwagi ze strony właściciela, ale puszczony luzem w ogrodzie z całą pewnością będzie doskonałym i czujnym stróżem.

Boluś jest zadbany; jego sierść pięknie lśni w promieniach słońca, piesek jest zdrowy, w dobrej kondycji. Boluś jest trochę zazdrosny o inne psiaki. Preferujemy dla niego dom bez innych zwierząt lub z pieskiem, który nie da sobie wejść na głowę.

Boluś ładnie chodzi na smyczy. Nie boi się ludzi, jest bardzo otwartym pieskiem. Boluś może zamieszkać w domu z dziećmi, ale starszymi, po maluszkach może troszkę skakać. Prosimy o dobry, aktywny dom dla tego uroczego malucha.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Boluś – Bandziorek został przywieziony dnia 20.03.2018 z gminy Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.