BOLUŚ

Boluś pojechał do domu

Rudy niewidomy piesek

Boluś to spokojny, grzeczny psiak o bardzo łagodnym usposobieniu.

Piesek był zaniedbany, trafił do nas przerażony, chudy, trochę zdezorientowany. Niestety nie widzi, ale pomimo swej ułomności bardzo dobrze sobie radzi.

Boluś przez wiele tygodni błąkał się bezpańsko, był dokarmiany przez osoby ze wsi i szczęśliwie udało się go zabezpieczyć.

Obecnie wraca d formy, odzyskuje wagę i wkrótce na pewno będzie się pięknie prezentował.

Boluś to piesek z przysłowiowym “sercem na dłoni”. Jest cichy, grzeczny, na wskroś łagodny. Nikogo nie skrzywdzi, nie dominuje, a wręcz przeciwnie – jest uległy.

To piesek, który z całą pewnością ma za sobą wiele ciężkich doświadczeń, ale zrobimy wszystko by odzyskał wiarę w człowieka i jeszcze nieraz wesoło merdał ogonkiem.

Boluś ma około 7-8 lat, jest średniej wielkości pieskiem, powinien ważyć około 20 kg, wraca do zdrowia. Nie będzie już niestety widział.

Bardzo prosimy o szansę i dom, opiekę dla Bolusia. Naprawdę na to zasługuje. Jest kochany..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest  wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Boluś został przywieziony dnia 17.01.2019 r. z miejscowości Kamionka Wielka.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.