BŁYSTEK

Błystek pojechał do domu

Piękny nieśmiały rudy piesek

Błystek to spokojny, grzeczny pies o łagodnym usposobieniu.

Psiak ma przepiękną, rudą, mięciutką okrywę włosową, jest zadbany choć na razie trochę nieśmiały, przestraszony zmianą otoczenia.

Psiak jest młodziutki, ma około 7-8 miesięcy. To jeszcze psie dziecko skazane na schronisko przez nieodpowiedzialność właściciela.

Błystek jest śliczny i uroczy. Na razie nie najlepiej chodzi na smyczy, ale pracujemy nad tym i na pewno wkrótce będzie pięknie spacerował przy nodze opiekuna.

Pieska można wziąć na ręce, jest kochany, nikogo nie skrzywdzi. Błystek waży około 10-12 kg, nie więcej. Nie urośnie już.

Błystek jest grzeczny i niekłopotliwy, nie sprawia problemów. Będzie z całą pewnością wspaniałym towarzyszem całej rodziny.

Prosimy o szansę i dom, dobry dom dla Błyska. To piękny nieśmiały rudy piesek do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Błystek został przywieziony dnia 29.09.2018 r. z gminy Gręboszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.