BIAŁA KOTKA MIGOTKA Z MALUSZKAMI

MIGOTKA pojechała do domu

Biała kotka do adopcji

Przedstawiamy Migotkę -piękną koteczkę, która wraz z dziećmi trafiła pod naszą opiekę. Maluszki mają już dom, Migotka czeka na nową rodzinę.

Migotka to biała kotka do adopcji. Jest miła, grzeczna, lubi, a wręcz uwielbia się przytulać, jest niezwykle łagodna. Dobrze reaguje na inne koty, nie jest dominująca i terytorialna.

Koteczka była wspaniałą i troskliwą kocią mamusią, a i z innymi kociętami, także tymi malutkimi, dogaduje się wzorowo. Migotka jest młoda, ma około 1-2 lat, jest bardzo przyjazna, oddana człowiekowi, towarzyska. Na pewno będzie typem kotka, który uwielbia przesiadywać na kolanach.

Migotka ma komplet szczepień, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana. Jest wysterylizowana.

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Migotka trafiła do nas z trójką dzieci.

MIGOTKA (BIAŁA MAMUSIA) – REZERWACJA

Kociak 1 – trójkolorowy to dziewczynka – MA DOM

Kociak 2 – rudo-biały to chłopczyk – MA DOM

Kociak 3 – biały z buro-rudą główką to dziewczynka – MA DOM

Zapraszamy do adopcji. Maluszki mogą jechać do domu po 25,.07.2018 r.

Migotka i maluszki (są w wieku około 2,5 miesiąca) zostały przywiezione dnia 11.07.2018 r. z gminy Stryszawa.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.