BEREK

Berek pojechał do domu

Przepiękny kudłaty maluszek do adopcji

Przedstawiamy Berka – kochanego szczeniaczka, który niedawno trafił do naszego schroniska. Berek to przepiękny maluszek do adopcji, który właśnie zakończył kwarantannę i może jechać do domu.

Berek to wspaniały, miły, otwarty na ludzi i towarzyski maluch w wieku około 6-7 tygodni. Na razie jest malutki, waży około 2-2,5 kg, ale gdy dorośnie powinien osiągnąć masę ciała około 20 kg.

Berek jest puchatą kupką szczęścia; ma nieco dłuższy włos, będzie takim pięknym kudłaczem. Uwielbia się przytulać, jest bardzo kontaktowy. To psiak domowy i szukamy dla niego miejsca w domu, w rodzinie. Berek nie jest pieskiem na podwórko.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Berek został przywieziony dnia 09.08.2018 r. z miejscowości Ludwinów, gmina Małogoszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.