BERCIK vel BERRY

Bercik dziś (12.01.2019 r.) przegrał walkę z nowotworem kości. Dzielnie walczyłeś maluchu, zostaniesz w naszej pamięci jako wesoły, uśmiechnięty psiak, który zawsze witał nas przy bramce, niezależnie od pogody i pory dnia. Biegaj dzielnie za tęczowym mostem. Wierzymy, że tam nie ma cierpienia i znów będziesz radośnie podskakiwał na przednich łapkach witając swych kumpli… [*] [*] [*]

Dziękujemy za blisko trzy lata z nami.

Czekoladowy piesek do adopcji.

Poszukujemy domu dla Berrego – bardzo fajnego, miłego, pogodnego psiaka o wesołym usposobieniu. Berry trafił do nas już blisko rok temu, niestety nie znalazła się osoba, która zechciałaby dać mu dom..

Życie Bercika nie było łatwe. Zanim trafił do nas latami był zamknięty i małym, ciemnym, brudnym kojcu, a do tego uwiązany był jeszcze na łańcuchu. Aż trudno uwierzyć, że po tym co przeżył Bercik jest tak fajnym psem.

Berry jest psiakiem radosnym, pogodnym i pomimo wieku (około 9-10 lat) nadal dość energicznym. Uwielbia spacery, towarzystwo człowieka, przytulanie i głaskanie. Na pewno wiele spacerów jeszcze przed nim i mamy nadzieję, że choć ostatnie lata Bercika będą tymi szczęśliwymi..

Berry dogaduje się z psami, ale woli suczki i psy niekonfliktowe. Sam nie pozwoli wejść sobie na głowę. Nie pozwoli się zdominować, ale sam nie wszczyna awantur. Świetnie odnajdzie się także w domu bez zwierząt. Swojego opiekuna pokocha na zawsze i bezinteresownie. Berry ma piękny, czekoladowy kolor sierści. Będzie wyjątkowym psiakiem o pięknych miodowych oczach.

Berry dobrze spaceruje na smyczy; nie ciągnie, nie szarpie. Może zamieszkać w domu z dziećmi choć starszymi. Ze względu na wiek ciężko będzie mu się prawdopodobnie przyzwyczaić do przebiegających po nim maluchów.

Bardzo prosimy o szansę dla Bercika – czekoladowego pieska. Po dekadzie życia w niewoli zasłużył na kochający dom..

Bercik jest średniej wielkości; waży około 22 kg, jest wielkości husky.

Ostatnio, podczas upałów jego serduszko troszkę niedomagało, ale obecnie wszystko jest dobrze.

Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Został przywieziony dnia 15.02.2016 r. z miejscowości Wołowice, gmina Czernichów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.