KOTEK BASIK

Basik pojechał do domu

Malutki biało czarny kociak

Przedstawiamy Basika – prześlicznego białego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z siostrzyczką – Muzyczką. Muzyczka ma już dom, Basik czeka na swoją kochającą rodzinkę.

Basik jest pięknym maluszkiem. Ma kilka czarnych plamek na grzbiecie i na głowie, a poza tym jest calutki biały. Jego okrywa jest mięciutka, jedwabiście delikatna.

Obecnie Basik ma około 4 miesięcy, jest drobnym kotkiem, ale szybko nabiera ciałka i będzie z pewnością dorodnym, pięknym kociakiem. Nie powinien być wielki, osiągnie masę około 4 kg.

Basik i Muzyka trafili do nas bardzo wychudzeni, obecnie oba kotki są zdrowe, odkarmione, w super formie. Obecnie Basik waży około 2 kg.

Usposobienie:

Basik był odrobinę nieśmiały, ale bardzo się zmienił. Obecnie jest super miziasty. Łasi się do nóg opiekuna, jest niezwykle miłym maluchem.

Chętnie bawi się z wszystkimi kotkami, śpi zawsze wtulony w innego kotka lub w opiekuna, chodzi za człowiekiem jak psiak. Widać, że towarzystwo drugiego mruczka, człowieka, a nawet psiaka to coś, co Basikowi jest niezmiernie potrzebne.

Basiczek lubi być głaskany, jest miły. Zdarza mu się zwiać gdy jest wokół niego za dużo ruchu, ale za chwilę znów przychodzi się tulić.

Zawija się wokół nóg opiekuna, a ogon notorycznie przedstawia pytajniki 🙂

Z całą pewnością Basik będzie mruczał siedząc na kolanach opiekuna. Obecnie, podczas głaskania mruczy i wystawia brzuszek do głaskania. Nie gryzie i nie drapie, jest super łagodnym miziakiem.

Basik jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, nie ma z nim żadnych problemów. Ma dobry apetyt, jest grzeczny choć oczywiście bardzo lubi się bawić.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Basika, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający kącik.

Basik szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Zdrowie:

Kotek ma wykonane badania FelV i FiV – oba testy są ujemne. Obecnie kotek nie ma żadnych objawów chorobowych.

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Basik został przywieziony dnia 09.08.2019 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.