BASIA

Basia pojechała do domu

Wesoła dropiata suczka do adopcji

Przedstawiamy Basię – wspaniałą, wesołą, dropiatą suczkę, która niedawno trafia do naszego schroniska i wkrótce będzie gotowa do adopcji.

Basia jest suczką bardzo przyjazną, pogodną, radosną. To grzeczna i posłuszna suczka o radosnym usposobieniu. Uwielbia kontakt z ludźmi, przytulanie, głaskanie, spacery. Jest bardzo skierowana na człowieka. Ludzie są dla niej najważniejsi. Wspólny czas spędzony z człowiekiem to dla niej największa radość. Basia potrafi chodzić na smyczy.

Basia jest niewielka, waży około 10-11 kg, to jej właściwa masa ciała. Suczka jest szczupłej budowy, na dłuższych łapkach. Głową sięga pod kolano kobiety, grzbiet na wysokości połowy łyski. Basia ma piękne dropiate umaszczenie, ciemną głowę i ciemny ogonek. Jest bardzo oryginalnie umaszczona. Basia to bardzo młoda suczka, jest w wieku około 1,5-2 lat, jest w dobrej kondycji zdrowotnej.

Basia bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodna. Może zamieszkać w domu nawet z małymi dziećmi, nikogo nie skrzywdzi, a gdy będzie głaskana jej brzuszek będzie zawsze na wierzchu :).

Bardzo prosimy o szansę i dom dla tej uroczej suczki o ujmującym psim uśmiechu, pogodnym usposobieniu i pięknym, dropiatym umaszczeniu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Basia została przywieziona dnia 11.06.2018 r. z gminy Chrzanów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.