BARBIE I MALUSZKI: BEREK, RACUSZEK, LOLCIA I TOLLA

Barbie pojechała do domu

Przepiękna Barbie o kremowym umaszczeniu

Barbie to przemiła, nieco nieśmiała, grzeczna suczka w wieku około 1,5 roku. Trafiła do nas z czwórką szczeniąt. Maluszki pojechały już do domów.

Sunia początkowo była do nas odrobinkę nieufna, broniła swoich dzieci, bała się, że ktoś chce im zrobić krzywdę.

Gdy przekonała się, że nic jej nie grozi stała się cudowną, wylewną do opiekunów, przemiłą psineczką, która kładzie głowę na rękach człowieka, przylega całym ciałem do ludzi, wtula się i delektuje każdą chwilą bliskości z ludźmi. To cudowna, wyjątkowa psia dziewczynka o ujmującym spojrzeniu i usposobieniu.

Barbie to sunia szczuplutka, drobnej budowy, na długich łapkach. Waży niewiele ponad 10 kg, jej właściwa masa ciała to około 12 kg.

Barbie jest cudowna, przemiła, raczej cicha. Była wspaniałą i troskliwą mamusią. Będzie rewelacyjną suczką dla całej rodziny.

Gdy Sunia trafiła do schroniska nie najlepiej chodziła na smyczy, ale obecnie Barbie całkiem dobrze sobie radzi na wspólnych spacerach. Jeszcze kilka spacerów i Barbie będzie pięknie towarzyszyć człowiekowi przy nodze podczas wędrówek.

Barbie to suczka czysta, grzeczna i zadbana. Nie będzie sprawiała problemów w domu. Potrzebuje jedynie kilku dni na adaptację.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Barbie. Zasługuje na najlepszy dom.

Barbie ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sunia Barbie trafiła do nas ze szczeniątkami:

BEREK – czarny-podpalany, nieco kudłaty – MA DOM

RACUSZEK – brązowy, nieco kudłaty – MA DOM

LOLCIA – czarna-podpalana z krótszą kufą, krótki włos – MA DOM

TOLLA  – czarna-podpalana z maleńką białą krawatką i irokezem na nosie, krótki włos – rezerwacja

Maluchy są w wieku około 4-5 tygodni. Będą średniej wielkości.

Barbie i maluszki zostały przywiezione dnia 09.08.2018 r. z miejscowości Ludwinów, gmina Małogoszcz.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.