BALLADA-MOKKA

Ballada-Mokka pojechała do domu

Niewielka ruda suczka do adopcji

Ballada to przemiła, kochana, grzeczna choć ość wesoła i energiczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest w wieku około 1,5 roku, trafiła do nas z dzieckiem – suczką Bibułką. Obie fantastycznie się ze sobą bawiły, są radosne i wesołe. Bibiłka ma juz dom, Ballada-Mokka czeka na swoją rodzinę.

Ballada uwielbia ludzi, jest przemiła, czyściutka, zadbana. Ładnie chodzi na smyczy, jest urocza. Nie sprawia żadnych problemów, jest czyściutka.

Bez problemu może zamieszkać w mieszkaniu, nie jest hałaśliwa. Będzie się przytulać bez końca i będzie zawsze wesołą, radosną i uśmiechniętą suczką,

Ballada dogaduje się z innymi pieskami, jest wspaniała. Prosimy o dobry i troskliwy dom dla Ballady. To piękna, kremowa, urocza suczka, która zasługuje na wspaniały dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Ballada została przywieziona dnia 10.09.2018 r. z gminy Sędziszów.

Suczka nie wraca do właściciela.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.