BALBINKA

Balbinka pojechała do domu

Maleńka kudłata czarna podpalana suczka

Balbinka to prześliczna, niewielka, młodziutka suczka o łagodnym usposobieniu.

Jest malutka, puchata, ma jedwabisty włos. Wygląda jak miniaturowa wersja sznaucerka lub innego psa długowłosego, ale nie jest rasowa.

Balbinka ma ciemną, prawie czarną okrywę włosową i większe od siostry podpalanie. Ma jaśniejsze łapki, jej okrywa jest mięciuteńka, całkiem jak u owieczki :).

Suczka na razie jest nieco ostrożna w kontakcie z nowo-poznanymi osobami, potrzebuje jedynie dobrego, troskliwego, kochającego domu.

Brana na ręce przytula się, rozdaje całuski, jest bardzo bardzo słodka :).

Z całą pewnością będzie fantastyczną sunią tylko potrzebuje odrobiny czasu na adaptację i dużo miłości oraz troski.

Balbinka ma obecnie około 3-4 miesiące, będzie małą sunią. Nie powinna przekroczyć 8-10 kg.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Balbinki.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi.

Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi.

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Balbinka została przywieziona dnia 12.01.2019 r. z miejscowości Libertów, gmina Mogilany.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.