BAFI

Bafi pojechał do domu

Piękny nieduży puchaty piesek

Bafi to prześliczny, grzeczny psiak o łagodnym usposobieniu.

Piesek jest miły w stosunku do innych piesków, a także do ludzi. Lubi głaskanie, przytulanie, a nawet gdy się go bierze na ręce. Jest ufny w stosunku do człowieka choć czasem bywa odrobinkę nieśmiały.

Bafi potrafi chodzić na smyczy choć czasem potrzebuje zachęty. To uroczy, wesoły, pogodny piesek.

Bafi jest niedużym pieskiem; waży około 11 kg, obecnie ma około 4 lata, na pewno nie więcej. Psiak jest w bardzo dobrej kondycji i aż trudno uwierzyć, że nikt go nie szuka.

Psiak ma piękną, puchatą okrywę włosową, jest w dobrej formie.

Prosimy o dobry dom dla Bafiego, To piękny psiak gotowy do adopcji.

Piesek otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Bafi został przywieziony dnia 07.11.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.