BĄBELEK – BAMBI

Bąbelek pojechał do domu

Niewielki psiak z chorymi oczkami

Przypominamy Bambisia – malutkiego, starszego pieska, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Bambi to psi maluszek (waży około 8-9 kg), a także psi staruszek (ma na pewno ponad 12 lat). Gdy Bambi trafił do nas był czysty i zadbany, ale jednocześnie miał ogromne problemy z oczkami. Psiak przeszedł zabieg okulistyczny, jego oczka pomalutku wracają do właściwego stanu, ale jednocześnie, ze względu na lata zaniedbań, wymagać będą podawania leków jeszcze przez długi czas.

A jaki jest Bambi? Kochany, przyjazny, bardzo dobrze nastawiony do człowieka. Najpierw bał się trochę zabiegów związanych z oczkami, ale obecnie wie już, że nikt nie chce mu zrobić krzywdy i pomóc i dobrze reaguje na np. ich zakrapianie. Bambi nie jest kłopotliwy. Załatwia się na spacerach, potrafi chodzić na smyczy, lubi towarzystwo ludzi, ale i bez problemu dogaduje się z innymi psami. Nie będzie sprawiał problemów.

Bambi jest pieskiem starszym; niestety do końca życia będzie musiał przyjmować leki na serduszko (niedomykalność zastawki), a także wspomagamy pracę jego wątroby. Poza tym psiak czuje się dobrze. Przytula się do opiekunów, siada na ich stopach, w każdy możliwy psi sposób próbuje zaskarbić sobie względy człowieka. W zimie, w schroniskowym boksie będzie marzł. Prosimy o ciepły kącik w domu i okazanie mu wielkiego serca. Psiakowi bardzo tego brakuje..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Bambi – Bąbelek został przywieziony dnia 27.08.2017 r. z gminy Chrzanów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.