AVA-AVUSIA

Avusia pojechała do domu

Suczka znaleziona w lesie

Avusia to wesoła, radosna, ciekawska suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest młoda, ma poniżej 3 lat, jest szczupłej budowy, na długich łapkach. Suczka waży około 13 kg.

Avusia została znaleziona w lesie. Mimo poszukiwań nie znaleziono osoby, która zechciałaby dać jej dom.

Być może Ava nie-dojadała, a być może ma to w swojej naturze, ale suczka goni drób i szukamy dla niej domu bez kur, kaczek itp.

Avusia nadaje się do mieszkania w domu, może zamieszkać także w mieszkaniu, ale potrzebuje ruchu, zabawy, towarzystwa człowieka.

Avusia nie jest szczekliwa, jest bardzo miła, opanowana, grzeczna. Ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia problemów.

Sunia ma mięciutką, łatwą w pielęgnacji okrywę włosową, jest zadbana. To kochana suczka znaleziona w lesie, która zasługuje na prawdziwy, dobry, kochający dom.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie za kilka dni wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Avusia została przywieziona dnia 15.10.2018 r. z gminy Mogilany.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.