ASTERKA

Asterka pojechała do domu

Piękna młoda kiedyś zaniedbana sunia

Przedstawiamy Asterkę – kochaną, grzeczną choć bardzo wesołą i energiczną suczkę, która trafiła do naszego schroniska.

Sunia błąkała się po ulicach, nikt jej nie szukał, ale patrząc na stopień jej zaniedbania w chwili gdy do nas trafiła możemy raczej przypuszczać, że nie miała właściwej opieki.

Obecnie, wypielęgnowana, z usuniętą przetrwałą, szczenięcą sierścią, wygląda PRZEPIĘKNIE.

Jej okrywa ma odcień stalowo-szary, pyszczek ciemniejszy jak u leonbergerów czy owczarków belgijskich. Jest prześliczna.

Asterka to sunia młodziutka; obecnie ma około 1 roku. Jest dość sporej wielkości, waży około 27 kg, jest w dobrej kondycji fizycznej. Jej właściwa waga to około 29 kg.

Sunia prawdopodobnie jest mieszańcem owczarka niemieckiego, ale nie znamy jej rodziców i nie wiemy nic na pewno.

Jak każda młoda suczka potrzebuje ruchu, zabawy, opieki. Lgnie do opiekunów, bardzo potrzebuje bliskości, nie ma w niej żadnej agresji.

Asteka jest niesamowicie pogodna i towarzyska. Może zamieszkać w domu z dziećmi. Na pewno szybko będzie się szkolić. Jest bystra i skupiona na opiekunie.

Sunia potrafi chodzić na smyczy. Na razie wszystko chciałaby zrobić naraz, potrzebuje konsekwentnego opiekuna, ale przy odrobinie uwagi wkrótce będzie genialną psią dziewczynką.

Prosimy o dobry i aktywny dom dla Asterki. Zasługuje na kochającą rodzinę.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Asterka została przywieziona dnia 15.06.2019 r. z gminy Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.