ARTUR

  • Artur Pojechał do domu
  • Miły duży podpalany piesek

Przedstawiamy Artura – dość spokojnego, miłego, przyjaznego psiaka, który trafił pod naszą opiekę już ponad dwa lata temu :(.

Psiak nieco starszy; ma około 8-9 lat, obecnie waży około 29 kg, powinien nieco więcej. Jego właściwa masa ciała to około 32 kg.

Usposobienie:

Artur jest przyjazny do opiekunów, pogodny, wesoły choć niezbyt energiczny. Lubi czochranie za uchem, głaskanie, przytulanie.

Bardzo cieszy się z możliwości spacerów, sam przytula się do opiekunów i zwraca uwagę na polecenia wydawane przez opiekunów.

Ładnie chodzi na smyczy choć w pierwszym momencie chce po prostu odejść – byle jak najdalej. Im jest dalej tym jest spokojniejszy.

Przypuszczamy, że dotychczasowym “domem” Artura była buda… i łańcuch. Miał wytartą szyję, zaniedbaną okrywę.

Obecnie wygląda zdrowo, nie jest już chudy jak w chwili gdy do nas dotarł. Jest znacznie ładniejszy.

Artur potrzebuje dobrego, troskliwego domu. Będzie wspaniałym zwierzakiem tylko potrzebuje by ktoś o niego zadbał.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego psiaka – o taki, jakiego dotychczas nie posiadał.

Z całą pewnością odwdzięczy się wielką psią miłością.

Artur nie najgorzej reaguje na inne psiaki, ale osoby chętne na podarowanie mu domu z rezydentem zapraszamy do nas na zapoznanie.

Podczas zapoznania z kotami Artur je ignoruje.

Profilaktyka/Zdrowie:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Nasz podopieczny miał wykonane szczegółowe badania i nie wskazały one nieprawidłowości. Serducho jest zdrowe. Badania krwi Arturka są dobre.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Artur został przywieziony dnia 10.02.2020 r. z gminy Wodzisław, m. Nawarzyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.