ARSEN

Arsen pojechał do domu

Owczarek belgijski do adopcji

Przedstawiamy Arsena – pięknego owczarka, który kilka dni temu trafił do naszego schroniska.

Arsen to przepiękny, młodziutki, przyjazny pies. Jest psem w typie owczarka belgijskiego w wieku niespełna 1 roku. Właśnie wymienia szczenięcą okrywę włosową. Arsen ma piękne umaszczenie w odcieniu dziczym z ciemną pręgą przez grzbiet, ciemnymi, prawie czarnymi uszami oraz nosem i pyskiem. Ma piękne białe ząbki, jest trochę jak wyrośnięty szczeniak.

Psiak musiał przez ostatnie tygodnie nie być najlepiej traktowany lub długo się błąkać. Arsen trafił do nas dość mocno wychudzony, ale ma apetyt i poza niedowagą jest w dobrej formie..

Psiak jest energiczny, pogodny, postawny. Pięknie chodzi na smyczy, jest posłuszny choć przejawia typowe cechy psów w typie owczarka belgijskiego; uznaje za przywódcę jednego opiekuna, innych traktuje jak równych sobie. Arsen potrafi świetnie współpracować, ale wymaga konsekwentnego, mądrego opiekuna, który przyjaźnią, a nie przymusem zaskarbi sobie jego przyjaźń i oddanie.

Arsen to psiak towarzyski; dogaduje się z innymi psami, ale nie pozwoli się zdominować. Psiak jest bystry i pojętny, wykonuje podstawowe polecenia, będzie się doskonale szkolił. Arsen to psiak energiczny. Potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów. Bardzo prosimy o dobry i aktywny dom dla tego pięknego owczarka.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Arsen został przywieziony dnia 11.06.2018 r. z miejscowości Młynka, gmina Zabierzów.

Piesek posiada mikroczip, ale nie jest on zarejestrowany w żadnej bazie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.