ARSA

Arsa pojechała do domu. Trzymamy kciuki!

Suczka po przejściach do adopcji

Arsa to młodziutka, około 7-8 miesięczna, na razie bardzo nieufna suczka niedużych rozmiarów.

Arsa trafiła do nas z poważnym urazem oka. Pomimo leczenia nie udało się do uratować i kilka dni temu oko zostało usunięte. Obecnie Arsa jest w dobrej formie. Oczodół dobrze się zagoił, Arsunia wróciła do formy. To, co suczka przeżyła na pewno odcisnęło się na jej psychice, ale jako, że sunia jest młoda wierzymy, że uda się z nią jeszcze obudzić w niej radosną, kochającą suczkę i wzbudzić w niej zaufanie wobec ludzi.

Arsa z całą pewnością ma w sobie geny psów myśliwskich. Ma piękne, czarne-podpalane umaszczenie. Jej włos jest krótki, lśniący, w dobrej kondycji. Suczka na pewno będzie lubiła biegać, bawić się, będzie aktywna.

Na razie suczka nie potrafi chodzić na smyczy i broni się przed człowiekiem, ale będziemy nad nią pracować. Arsa waży maksymalnie 12 kg, jest w dobrej kondycji, dogaduje się z innymi psami. Nie zaczepia psów, nie dokucza im, nie wchodzi w konflikty z pieskami. Czasem zaszczeka, ale nie jest suczką szczególnie hałaśliwą. Arsa potrzebuje świadomego potrzeb psiaków po przejściach opiekuna. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Arsunia potrzebuje czasu, spokoju, troski.
Prosimy o szansę dla Arsuni, To suczka po przejściach do adopcji, prosimy o dobry dom..

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).  Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Arsa została do nas przywieziona dnia 12.05.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.