ARES-RAMZES

Ares-Ramzes pojechał do domu

Spokojny owczarek do adopcji

Ares (psiak reaguje także na imię Ramzers) to spokojny, nieco nieśmiały psiak w typie owczarka w wieku około 8-9 lat.

Psiak trafił do nas od właściciela, niestety ten nie jest już w stanie zajmować się pieskiem :(.

Ares to psiak NIESAMOWICIE smutny. Kompletnie zdezorientowany schroniskiem, nie bardzo potrafi poradzić sobie z sytuacją w której się znalazł.

Ares to psiak grzeczny i przyjazny, Na początku trochę bał się zakładania smyczy, ale po chwili ładnie chodził na wybiegu dla piesków,

Ares jest w dobrej kondycji zdrowotnej, nie ma kłopotów z poruszaniem się, jego chód jest dostojny, typowy dla owczarka, piękny.

Gdy poświęci mu się chwilę przychodzi i przytula się do człowieka, opiera głowę na kolanach właściciela, lubi ludzi. Tylko kilka chwil z opiekunem, a Aresik z ufnością spogląda na opiekunów.

Bardzo prosimy o szansę dla Aresa. To psiak, dla którego schronisko jest prawdziwą i najgorszą karą, a dom i rodzina – wybawieniem.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ares-Ramzes został przywieziony dnia 20.09.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.