ALINKA I SZEŚĆ MALUSZKÓW

Alinka pojechała do domu

Alinka i sześć maluszków

Edit: dzieci Alinnki mają domy.

Alinka (Aprilka) – niewielka, szorstkowłosa, troszkę przestraszona suczka. Alinka i sześć maluszków trafiły do nas w wyniku interwencji.

Suczka została znaleziona w przepuście, w którym urodziła 6 szczeniątek. Maluchy miały wówczas zaledwie około 2-3 tygodnie, ale wszystkie, na szczęście, były zdrowe.

Kilka słów o Alince..

Alinka to śliczna, spokojna i bardzo grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia trafiła do nas z maluszkami, wspaniale opiekowała się swoimi dziećmi, była troskliwą, kochającą mamusią. Dzieci mają domy, obecnie szukamy troskliwej rodziny dla Alinci.

Suczka początkowo była bardzo nieufna i przerażona, ale pod opieką pracowników schroniska, suczka bardzo otwarła się na człowieka i jest znacznie mniej przestraszona niż na początku.

Nadal trochę stroni od ludzi, szczególnie tych, których nie zna, ale można ją bez problemu pogłaskać, wziąć na ręce, przytulić.

Nie zrobi nikomu krzywdy, nie ugryzie. Nie jest jeszcze na tyle ufna by samemu podchodzić do ludzi, ale nie ucieka już przed człowiekiem, zjada z ręki smaczki, pozwala się głaskać i nie jest już tak wylękniona jak na początku.

Alinka potrzebuje czasu na adaptację, życie jej wszak nie rozpieszczało, ale to młoda, miła i grzeczna suczka, która w spokojnym domu na pewno zaprzyjaźni się z rodziną i będzie jeszcze wesoło merdać ogonkiem na widok swoich bliskich.

Alinka bez najmniejszego problemu dogada się z innym pieskiem. Mile widziany odważny psiak, który pokaże jej, że nie trzeba się bać, a bliskość z człowiekiem jest całkiem przyjemna.

Prosimy o szansę dla Alinki. Długo błąkała się po wsiach szukając schronienia. Teraz jest bezpieczna, ale żadne schronisko nie zastąpi pieskowi kochającego i bezpiecznego domu.

Pracujemy nad chodzeniem na smyczy, będziemy ją uczyć póki nie będzie dziarsko kroczyć przy nodze opiekuna.

Alinka ma obecnie około 2-2,5 roku, waży około 12 kg, to jej właściwa masa ciała.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Alinka i maluszki zostały przywiezione dnia 18.10.2018 r. z miejscowości Grązów, gmina Sędziszów.

Telefon w sprawie adopcji: 793993779.

mama – APRILKA-ALINKA

1 suczka – ZEBERKA – czarno-biała, łaciata – MA DOM

2 suczka – HELENKA – czarna-podpalana – MA DOM

3 piesek – GUMIŚ – czarny-podpalany + białe skarpetki – MA DOM

4 piesek – LUX – trikolor, biała strzałka na nosie – MA DOM

5 piesek – GARLIK – czarny-podpalany, ciemno umaszczony – MA DOM

6 piesek – FLAPI – czarny-podpalany, nieco dłuższy włos, białe stópki – MA DOM

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.