ANUSIAK

Anusiak pojechał do domu

Spokojny rudy piesek do adopcji

Anusiak to średnio-mniejszy, spokojny, na razie trochę wystraszony rudy piesek do adopcji o bardzo łagodnym usposobieniu.

Psiak początkowo troszkę się boi, ale nie ma w nim agresji. Gdy przekona się, że nic mu nie grozi podchodzi do człowieka, pozwala się głaskać, cieszy się z głaskania.

Gdy się czegoś boi woli schować się do kącika i udaje, że go nie ma. Anusiak jest bardzo przyjaźnie nastawiony do innych psów, nikogo nie skrzywdzi, nie dominuje, a wręcz jest trochę uległy.

Psiak jest w wieku maksymalnie 2 lat, jest przyjazny. Psiak ma pół ogonka. Ktoś mu go obciął.

Na razie Anusiak jeszcze nie najlepiej chodzi na smyczy, ale będziemy jeszcze nad nim pracować. Anusiak nie jest dziki, To psiak, który potrzebuje kilku chwil na adaptację, ale z całą pewnością będzie kochanym psim członkiem rodziny.

Anusiak ma krótką, czystą, zadbaną okrywę włosową o intensywnym rudym umaszczeniu. Nie wymaga ona specjalnej pielęgnacji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Anusiak został przywieziony dnia 02.08.2018 r.  z gminy Uście Gorlickie.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.