ANTENKA – SZAZA

Antenka pojechała do domu

Wesoła suczka, mieszaniec owczarka do adopcji

Antenka(Szaza) to bardzo wesoła, radosna, energiczna suczka o łagodnym usposobieniu. Sunia trafiła do nas kilka tygodni temu i od razu dała się polubić wszystkim opiekunom w schronisku.

Suczka jest w wieku około 1 roku, uwielbia się bawić, jest posłuszna choć na razie jeszcze troszkę nieokrzesana. Przytula się do opiekunów, przechodzi pomiędzy nogami opiekunów, jest radosna, otwarta, pogodna, Sunia bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodna. Sunia na pewno odnajdzie się w rodzinie z dziećmi, jest skora do zabawy, spacerów, każdej formy bycia blisko człowieka.

Antenka ma bardzo radosne usposobienie. Przechodząc koło opiekunów zatacza kręgi, patrzy na ludzi, stara się być blisko, ale nie jest dominująca. Z dnia na dzień lepiej współpracuje z człowiekiem. Antenka potrafi chodzić na smyczy, nie wyrywa się i nie szarpie choć w pierwszym momencie spacerowej ekscytacji może troszkę ciągnąć. Po chwili wycisza się z idzie przy nodze. Z całą pewnością przy regularnych spacerach (których w schronisku niestety brakuje) ten problem zniknie.

Antenka to suczka, która z całą pewnością jest mieszańcem owczarka niemieckiego lub belgijskiego, Jest niezwykle pojętna i bystra. Antenka jest duża; waży około 30 kg, jest w dobrej formie. W tej chwili wymienia pierwszą, szczenięcą okrywę włosową pod która ukazuje się piękna, piaskowa nowa sierść. Za kilka tygodni Antenka będzie wyglądać przepięknie. Prosimy o szansę i dobry dom i adopcję dla tej pięknej, wpatrzonej w człowieka, uroczej i uśmiechniętej, wesołej suczki, mieszańca owczarka.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Antenka została przywieziona dnia 30.05.2018 r. z gminy Gorlice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.