ANIELKA

Anielka pojechała do domu

Piękna sunia z białą krawatką

Przedstawiamy Anielkę – wspaniałą, cudowną, fantastyczną psinkę, która w naszym schronisku czeka na nowy, wspaniały, kochający dom.

Anielka to sunia malutka; ma obecnie około 6 tygodni, gdy dorośnie będzie raczej nieduża, nie powinna przekroczyć 10-12 kg.

Anielka jest brązowa, ma białe długie skarpetki i brzuszek, a także białą plamkę na grzbiecie. Ma ciemno-brązowy kolor sierści, jest ona bardzo mięciutka.

Gdy Anielka będzie większa możliwe, że jej okrywa będzie odrobinkę dłuższa. Sunia ma długi ogonek

Jak każde szczeniątko jest wesoła, pogodna i radosna. Doskonale dogaduje się z rodzeństwem, jest bardzo otwarta do ludzi, ale zrównoważona, grzeczma. To kochana, malutka, wesoła sunia.

Szukamy dla Anielki dobrego, świadomego potrzeb psa, kochającego domu.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów. gdzie będą żyły z rodziną, nie samotnie.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Anielka została przywieziona dnia 28.09.2018 r. z gminy Małogoszcz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.