ANGELA-ANDŻELA

Andżela pojechała do domu

Przemiła kudłata ruda sunia do adopcji

Andżela (Angela) to przemiła kudłata ruda sunia do adopcji.

Sunia jest młodziutka, nie ma jeszcze 1 roku. Zna wiele komend, jest bardzo posłuszna, cicha, kochana.

Doskonale dogaduje się z innymi psami, nie sprawia najmniejszych problemów.

Angela jest nieduża, waży około 11-12 kg, większa nie będzie.

Sunia ma lekko szorstką, ale bardzo miłą w dotyku okrywę włosową. Ma także wysuniętą żuchwę co dodatkowo dodaje jej uroku.

Angela ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się podczas wspólnych spacerów. To wspaniała młoda sunia.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Angeli. To przemiła kudłata ruda sunia do adopcji dla której szukamy prawdziwej, kochającej jej rodziny.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i za kilka dni zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Angela została przywieziona dnia 06.08.2018 r. z Waryś, gmina Borzęcin.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.