AMIKA

Amika pojechała do domu

Bardzo wesoła mała sunia

Przedstawiamy Amikę – super fajną, bardzo pozytywną, kochaną sunię, która trafiła pod nasze skrzydła.

Amika to ucieleśnienie psiej radości; jest bardzo wesoła jej mordeczka jest uśmiechnięta i zawsze skierowana na opiekunów.

Uwielbia się przytulać, bawić, skacze i tańczy radośnie koło opiekuna chcąc zaskarbić sobie jego względy, ale nie jest nachalna wobec człowieka.

W swojej radości ma także sporo delikatności.

To niezwykle miła i urocza sunia, która potrzebuje człowieka na co dzień, która świetnie sprawdzi się jako towarzyszka spacerów i zabaw w domu z dziećmi, także tymi małymi.

Amika lubi wodę, można ją bez problemu wykąpać, jest tak bardzo zafascynowana człowiekiem, że jej uwaga jest głównie skupiona właśnie na ludziach.

Sunia jest niewielka, waży około 10 kg, to jej właściwa masa ciała. Obecnie sunia ma około 1 roku, miała jeszcze szczenięcą okrywę, ale została ona usunięta.

Malutka potrafi spacerować na smyczy, jest posłuszna. Wobec innych piesków i ludzi jest uległa. Doskonale się z nimi dogaduje.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Amiki. To niepozorna, prawie czarna, bardzo kochana sunia.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Amika została przywieziona dnia 21.06.2019 r. z miejscowości Targowisko, gmina Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.