AMANCIK

Amancik pojechał do domu

Mały rudy kochany psiak

Amancik to niewielki, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak został zabezpieczony gdy przez kilka dni siedział pod ogrodzeniem jednego z domów i czekał na suczkę.

Obecnie Amancik przebywa u nas i nie sprawia żadnych problemów. To czysty psiak w dobrej kondycji. Ma dobry apetyt, ładnie zjada posiłki, ale nie rzuca się na jedzenie.

Amancik to psiak w wieku około 5-6 lat. Jest towarzyski. Chętnie przytula się do opiekunów, nie jest szczególnie hałaśliwy, to wspaniały psiak.

Psiak jest niewielki, waży poniżej 10 kg, to jego właściwa masa ciała. Amancik ma płowo-rude umaszczenie, krótką okrywę, jest czyściutki.

Psiak potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie, nie ucieka, wraca do nogi. Spacer z człowiekiem to znacznie większa przyjemność dla tego malucha niż samotne włóczenie się po wsiach.

GdyAmancik jest blisko opiekunów zastyga w bezruchu, wtula głowę w ręce, może się tak przytulać bez przerwy. To bardzo kochany, pełen uroku, przyjazny psiak.

Prosimy o dobry dom dla Amancika. To jasno rudy kochany, który nie będzie sprawiał w domu problemów. Jest grzeczny, słodki, przemiły..

Profilaktyka:

Amancik ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Amancik został przywieziony dnia 24.09.2018 r. z miejscowości Siedlec, gmina Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.