ALFIA

Alfia pojechała do domu

Sunia w typie jamnika

Alfia to miła, wesoła, kontaktowa sunia w typie jamnika.

Suczka ma około 3 lat, jest zadbana, była troszkę przekarmiona, ale obecnie jest już we właściwej formie i nie ma nadwagi.

Alfia waży około 7-8 kg, jest czyściutka. Ma piękną, lśniącą , zadbaną okrywę włosową. Alfia na pewno dotychczas mieszkała w domu. Nie będzie sprawiać problemów.

Załatwia swoje potrzeby na spacerach, ładnie chodzi na smyczy, słucha poleceń wydawanych przez opiekunów. To typowa suczka “do kochania i przytulania”.

Alfisia nie jest hałaśliwa. Szczeka tylko gdy trzeba. Bawi się z innymi psami, nie wchodzi w konflikty, nie dokucza. W sytuacjach nerwowych zawsze unika starć.

Alfisia dogaduje się z innymi psiakami, jest towarzyska, pogodna, kochana. Pomimo, iż na zdjęciach wygląda trochę poważnie to przemiła, delikatna, wspaniała młoda psineczka.

Sunia będzie wspaniałą towarzyszką całej rodziny. Prosimy o szansę i dom dla Alfisi. To sunia w typie jamnika o wielkim psim serduszku.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Alfia została przywieziona dnia 31.10.2018 r. z gminy Lubawka.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.