KOTEK AKSAMITEK

Aksamitek pojechał do domu

Prześliczny bury puchaty koteczek

Przedstawiamy Aksamitka – prześlicznego burego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z mamusią i rodzeństwem.

Aksamitek jest pięknym burym maluszkiem. Ma bure grube, równomierne pręgi, jego okrywa ma delikatnie rudy odcień i póki co jest bardzo puchata.

Obecnie Aksamitek ma około 6-7 tygodni, jego oczka są jeszcze niebieskie, ale pomału będą zmieniać swój kolor. Będą zielone lub miodowe.

Aksamitek jest kochany, w żadnym wypadku nie jest dziki. Super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłym, ciekawskim koteczkiem.

Jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest piękną puchatą kuleczką, która wyrośnie z pewnością na dorodnego, pięknego kocura :).

Bardzo prosimy o dobry dom dla Aksamitka, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Aksamitek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji.

Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Aksamitek został przywieziony dnia 31.05.2019 r. z miejscowości Bukowno, gmina Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.