AKERO

Akero pojechał do domu

Wesoły radosny czarny piesek

Przedstawiamy Akero – pięknego, młodziutkiego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Psiak został zabezpieczony po tym, jak biegał po ulicach i wsiadał do wszystkich samochodów przejeżdżających przez miejscowość.

Nasz podopieczny ładnie podróżuje samochodem, nie boi się aut i z wielką radością siada na kanapie gotowy do drogi :).

Usposobienie:

Akero jest niezwykle przyjazny do ludzi; uwielbia się przytulać, głaskać i miziać. Na każdego człowieka reaguje niezwykle radośnie.

Akero bardzo ekscytuje się innymi pieskami, w bezpośrednim kontakcie nie jest agresywny, ale szukamy dla niego domu raczej bez innych zwierząt.

Akero jest prawdopodobnie mieszańcem amstaffa, być może z labradorem. Jest piękny, dorodny, bardzo pozytywnie nastawiony do opiekunów.

Uwielbia spacery, zabawę, rzucanie piłkami i każdą inną formę kontaktu z ludźmi. jest super fajnym psim kompanem.

Psiak ma czarne umaszczenie i niewielką ilość białych włosów na nosie i klatce piersiowej. Jego sierść jest błyszcząca, zadbana.

Akero jest energiczny, potrzebuje ruchu, zabawy, towarzystwa. Piesek ładnie chodzi na smyczy, słucha opiekunów i z pewnością bardzo szybko będzie się uczyć.

Nasz podopieczny jest młody; obecnie ma około 2 lat, jest średniej wielkości, waży około 19 kg. To jego właściwa masa ciała.

Bardzo prosimy o aktywny dom dla Akero. Psiak szybko odwdzięczy się ogromnym oddaniem i wiernością.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Akero został przywieziony dnia 24.07.2019 r. z gminy Radziemice, m. Zielenice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.