ADRON – HAKER

Ardonek – Haker wrócił do właściciela 🙂

Kochany seter irlandzki do adopcji

Przedstawiamy Ardonka – wspaniałego pieska w typie setera irlandzkiego, który blisko dwa tygodnie temu trafił do naszego schroniska i wkrótce będzie gotowy do adopcji.

Ardonek jest wspaniały, kochany, przemiły.. Jak chyba każdy seter jest ucieleśnieniem psiej łagodności i ufności. Jest bardzo kochanym psem, który uwielbia się przytulać, uwielbia głaskanie, wspólne spacery, przytulanie. Ardon jest bardzo miłym psem. Nie jest szczekliwy, doskonale dogaduje się z innymi psami. Spacer z nim to prawdziwa przyjemność.

Pomimo swego wieku Ardonek jest zdrowy i w bardzo dobrej kondycji. Niepojęte jest dla nas to, że nikt go nie szuka..

Bardzo prosimy o dom dla Ardonka – przepięknego pieska w typie setera irlandzkiego, który tęskni za domem, za człowiekiem, za opieką..

Ardonek ma około 10-12 lat, waży 27 kg, jest przepiękny… Jego półdługi włos pięknie faluje na wietrze, a w słońcu błyszczy i stanowi powód do dumy. Psiak nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Ardon został znaleziony w skórzanej obroży, jest zadbany, w dobrej kondycji.

Ardon został znaleziony dnia 05.06.2018 r. w miejscowości Kulerzów, gmina Mogilany.

Edit: Ardonek czyli Haker ma 14 lat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.