ADMIRAŁ

Admirał pojechał do domu

Piękny pies w typie owczarka niemieckiego do adopcji

Przedstawiamy Admirała – przepięknego i zadbanego psiaka w typie owczarka niemieckiego, który przebywa pod naszą opieką.

Historia Admirała jest długa i niestety niezbyt radosna, ale mimo tego, co psiak przeżył nie stracił zaufania do ludzi i nadal jest pozytywnie nastawiony do opiekunów i nowo-poznanych osób.

Admirał to psiak w kwiecie wieku; obecnie ma około 7-9 lat, jest dorodny (waży około 30 kg), porusza się z gracją i jest dostojnym przedstawicielem swojego gatunku.

Ma tylko jedną cechę, która powoduje, że jego szanse na adopcję znacznie maleją; zanim do nas trafił, na skutek nieleczonego zespołu tzw „suchego oka”, stracił wzrok i niestety jest to proces nieodwracalny :(.

Pomimo tego, iż jest pięknym, sprawnym, wspaniałym psiakiem, każdy kto widzi jego oczy od razu się wycofuje i rezygnuje z adopcji choć Admi świetnie radzi sobie w otaczającym go świecie, nie ma problemów na spacerach, pięknie spaceruje z opiekunami.

Admirał ładnie chodzi na smyczy, słucha opiekuna, jest bardzo posłuszny. Cierpliwie znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne i choć na przykład nie przepada za zakrapianiem oczu pozwala sobie podawać leki.

Admirał to pies grzeczny, posłuszny, spokojny. Jak przystało na psa w typie owczarka niemieckiego jest zrównoważony, posłuszny. Do innych psów jest przyjazny, nie ma w nim agresji, nie dominuje.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Admirała. To piękny pies, wspaniały przyjaciel.

Admirał to psiak wyjątkowy i szczególny, zasługuje na dobry, kochający, troskliwy dom. Zasługuje na szansę..

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Admirał został przywieziony dnia 29.03.2018 r. z miejscowości Chełmsko śląskie, gmina Lubawka.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.