ACCI

Acci pojechał do domu

Piesek w typie sznaucera do adopcji

Poszukujemy domu dla przepięknego pieska – Acciego, który niedawno trafił pod naszą opiekę. Psiak prawdopodobnie został porzucony przez właściciela. Błąkał się bezdomny, trafił do nas bardzo zdezorientowany i poobijany. Wrócił do zdrowia i jest gotowy do adopcji.

Acci to psiak młody; ma maksymalnie około 3 lat, jest średniej wielkości – waży około 17-18 kg. Początkowo Acci był mało ruchliwy; leżał całymi dniami w budzie, nie ruszał się, potwornie się bał, ale stał się bardziej ufny w stosunku do opiekunów. Wierzymy, że wkrótce będzie radośnie biegał po łąkach i cieszył się nowym domem.

Acci musiał wiele w życiu przejść. Trochę boi się ludzi (choć jest łagodny), ale przede wszystkim bardzo boi się, że ktoś go uderzy. Na razie oswajamy go ze smyczą, psiak robi postępy. Coraz lepiej chodzi na smyczy i mamy nadzieję, że w nowym domu szybko zapomni o swoich strachach. Można go bez problemu wziąć na ręce, sam przytula się do ludzi, to bardzo łagodny, oddany człowiekowi piesek.

Acci dogaduje się z innymi psami, nie ma tendencji do dominowania, naśladuje inne pieski, nie wchodzi w żadne psie konflikty. Mile widziany dom z drugim pieskiem, pewnie przy nim szybciej się otworzy.

Acci ma w sobie prawdopodobnie krew sznaucera. Ma wspaniałe, przepiękne oczy, odrobinkę szorstką, lecz miłą w dotyku sierść, niecodzienne umaszczenie. Jego pyszczek przemawia za niego. Ma psiej buźce malują się wszystkie jego emocje.

Za jakiś czas Acci na pewno będzie genialnym towarzyszem spacerów (na smyczy). Prosimy o szansę i dobry, troskliwy dom dla tego przepięknego pieska w typie sznaucera o niesamowitym spojrzeniu..

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Acci został przywieziony dnia 30.04.2018 r. z gminy Wodzisław.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.