7 MAŁYCH KRASNALI

Piesek Mędrek – MA DOM

Piesek Apsik – MA DOM

Piesek Nieśmiałek – MA DOM

Piesek Grubcio – MA DOM

Piesek Humorek-Wesołek – MA DOM

Piesek Slipi-Śpioszek – MA DOM

Piesek Ciapuś – MA DOM

Malutkie cudowne szczeniaczki

Przedstawiamy 7 pięknych, niesamowicie oryginalnych psich kawalerów, którzy trafili pod naszą opiekę.

Maluchy zostały porzucone w kartonowym pudle, nikt ich nie szukał.

Szczeniaczki są niezwykle urocze, przypuszczamy, że któreś z rodziców miało wśród przodków amstaffa lub innego psiaka w tym typie.

W obecnej chwili maluszki są kochanymi, uroczymi kulkami (Mają około 5-6 tygodni), ale gdy dorosną będą minimum średnimi pieskami (pomiędzy 17-25 kg).

Niestety nie znamy rodziców naszych krasnali i wagę określamy orientacyjnie.

Bardzo prosimy o dobre i kochające domy dla naszych Krasnoludków: MĘDRKA, APSIKA, NIEŚMIAŁKA, GRUBKA, CIAPUSIA, HUMORKA I SLIPIEGO.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Każdy z maluchów ma komplet szczepień stosownych do wieku, są ogólnie zdrowe i w dobrej kondycji. Zostaną kilkukrotnie odrobaczone i zostały odpchlone.

Są zaczipowane i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowane. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Krasnoludki zostały przywieziony dnia 02.08.2019 r. z miejscowości Koniusza, gmina Koniusza.

Szukamy nowych domów Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.