MALUTKA KOTKA KASZTANKA

Kasztanka pojechała do domu

Prześliczna bura-biała puchata koteczka

Przedstawiamy Kasztankę – prześliczną buro-białą kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z szóstką rodzeństwa.

Kasztanka jest niesamowita… Ma ciemne, bardzo wyraźne bure pręgi na białym futerku, jest puchata, jedna z większych z rodzeństwa. Na nosku ma dwie brązowe plamki, które przechodzą na policzki.

Wśród dziewczynek zdecydowanie wyróżnia się szybkością ;), jest bardzo sprawna, a przy tym wylewna w stosunku do człowieka. Kasztanka jest bardzo puchata, mięciuteńka.

Obecnie Kasztanka ma około 9 tygodni, rośnie jak na drożdżach, jest zdrowa, piękna, zadbana.

Kasztanka super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką. Gdy widzi człowieka od razu zaczyna mruczeć i lubi usypiać na kolanach opiekunów.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt. Ma kontakt z dziećmi, z innymi kotkami, z pieskami. Jest super otwarta na świat.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Kasztanki. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Kasztanka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w dobrej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Kasztanka została przywieziona dnia 24.09..2019 r. z miejscowości Sędziszów, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.