KOTEK RĘKAWEK

Rękawek pojechał do domu

Prześliczny rudy pręgowany kotek

Przedstawiamy Rękawka – prześlicznego rudego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z kilkoma innymi kociakami.

Wszystkie zostały porzucone pod lasem, chodziły po drodze, osoba, której los zwierząt nie jest obojętny zabezpieczyła je i zgłosiła do nas.

Rękawek jest maleńkim rudym pręgowanym maluszkiem o bardzo regularnych, dużych pręgach i długich białych skarpetkach.

Obecnie Rękawek ma około 6-7 tygodni, jego oczka są jasne, stopniowo wybarwiają się na właściwy kolor. Będą raczej miodowe lub bursztynowe.

Na zdjęciach są one jeszcze niebyt widoczne, kociak trafił do nas chory, ale leczenie przyniosło dobre efekty i kociak za kilka dni będzie mógł jechać do domu.

Rękawek jest przyjazny do opiekunów. Super bawi się także z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłym koteczkiem choć zabiegów weterynaryjnych nie lubi.

Jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest piękną puchatą rudą kuleczką o wspaniałych białych “rękawach” w przednich łapkach 🙂

Kotek jest drobny i malutki, ale powinien osiągnąć wagę dorodnego kota – około 4 kg.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Rękawka, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Rękawek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w coraz lepszej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Rękawek został przywieziony dnia 14.06.2019 r. z miejscowości Górka Kościejowska, gmina Racławice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.