Kilka tygodni temu mieliśmy zaszczyt gościć w naszym schronisku osoby, które są niczym święty Mikołaj dla zwierzaków.
Pani Agata i Pan Adam, Pani Iza, Pan Bartosz z Emilką i Antkiem, Pan Maksymilian, Pani Ania, Pani Monika i Justyna, Pani Gabrysia i Pani Emilia, Pani Ania i Pani Monika, uczniowie i uczennice szkoły podstawowej nr 6 w Trzebini, Pani Dominika i Pan Tomasz, Pan Dominik, Pani Patrycja, Pani Agnieszka i Pan Damian, Pani Izabela i Pan Arkadiusz to grupa CUDOWNYCH osób niesamowicie zaangażowanych w pomoc zwierzętom. To grupa osób, którą cieszy pomaganie i radujące się serca opiekunów w schronisku, a także merdające psie i kocie ogonki.
Pani Agato, Pani Izo, Panie Bartoszu i Wszyscy Państwo – wnieśliście niezwykle dużo radości w nasze serca. Jesteśmy pełni podziwu dla waszego zaangażowania i skuteczności działania.Rzadko trafia do nas ciężarówka darów.. A wielki samochód pełen super karmy, pięknych legowisk, smakołyków, legowisk, środków czystości i wszystkiego, czego w schronisku potrzeba to najlepszy prezent jaki mogliście ofiarować naszym podopiecznym.
Z tego miejsca pragniemy także podziękować Wszystkim darczyńcom z terenu Chrzanowa i okolic – bez Was nie byłoby tak genialnego rezultatu akcji.
Jesteście wielcy, wspaniali i jedyni. DZIĘKUJEMY!!!!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐈🐕🐕🐕🐕🐕🐕

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.