WESTA

Westa pojechała do domu

Niewielka spokojna czarna suczka

Przedstawiamy Westę – grzeczną, troszkę nieśmiałą, spokojną starszą sunię, która trafiła pod naszą opiekę.

Westusia została znaleziona w lesie, przywiązana była do drzewa łańcuchem, który był mocno przytwierdzony do zaciśniętej na jej szyi obroży.

Westa jest niewielka, waży około 10-11 kg, sunia ma około 11 lat. Nawet jak na swój wiek jest w bardzo dobrej kondycji.

Pomimo siwego pyszczka jest trochę jak szczeniaczek = chętnie się bawi, przytula, poszłaby za człowiekiem na koniec świata.

Początkowo bardzo ostrożnie podchodziła do opiekunów, ale obecnie jest bardzo przyjazna i pogodna.

Sama przychodzi się przywitać, jest kochana, milutka.

Suczka, pomimo, iż na pewno nie była najlepiej traktowana, nie straciła wiary w człowieka i z pewnością będzie mu dozgonnie oddana.

Obecnie jest wpatrzona w ludzi, uśmiecha się na ich widok. To rewelacyjna starsza pani, która swoim uśmiechem rozbroi każdego, kto na nią spojrzy 🙂

Bardzo prosimy o troskliwą, kochającą rodzinę dla tej uroczej malizny o pięknych, wielkich uszkach i słodkiej mordeczce z małą blizną przy oczku.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Westa została przywieziona dnia 10.01.2020 r. z gminy Iwanowice, m. Sułkowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.