WANESSA

Przemiła i kochana suczka do adopcji

Wanessa to przemiła i kochana suczka do adopcji w wieku około 4 lat.

Suczka trafiła do nas w obroży, była troszkę brudna, ale jest czyściutką, grzeczną, wspaniałą suczką.

Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, jest cicha i grzeczna. Nie dominuje, jest przyjazna. Wanessa ma bardzo mięciutką, krótką okrywę włosową.

Po wymyciu jej sierść będzie pięknie lśnić w promieniach słońca. Wanessa waży około 14 kg, to jej właściwa masa ciała.

Wanessa nie najlepiej chodziła na smyczy, ale uczymy ją spacerowania i Wanessa robi postępy. Z każdym spacerem jest coraz śmielsza, boi się jedynie nagłych ruchów.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Wanessy. To przemiła i kochana suczka do adopcji, która bardzo potrzebuje domu i zupełnie nie odnajduje się w schroniskowej rzeczywistości.

Nadchodzi zima, ciężki czas dla psiaków, szczególnie tych z króciutką sierścią. Wanessa będzie marznąć. jej skóra nie wytwarza podszerstka. Bardzo prosimy o dom dla Wanessy.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Wanessa została przywieziona dnia 10.08.2018 r. z gminy Mogilany.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.