TYCINKA

Tycinka pojechała do domu

Maleńka kochana spokojna sunia

Przedstawiamy Tycinkę – malutką suczkę, która trafiła pod naszą opiekę po tym jak podobno ponad miesiąc błąkała się bezdomna.

Tycinka jest filigranową sunią; waży około 4-4,5 kg, obecnie ma około 7-9 lat.

Sunia musiała przez dłuższy czas nie dojadać; wszystko, co dostanie pochłania w kilka sekund. Widać, że ciężko było jej poradzić sobie będąc bezdomną.

Tycinka jest śliczną, kochaną, uroczą sunią. Potrzebuje kilku chwil na adaptację, ale będzie wspaniałą przyjaciółką człowieka.

Obecnie, gdy widzi opiekuna jej ogonek wykonuje szybkie krótkie machnięcia. Okazuje bardzo delikatnie i ostrożnie wielką radość z przebywania blisko człowieka.

Tycinka jest urocza i rozkoszna. Nie sposób nie zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia.

Bardzo prosimy o dom dla Tycinki. To super kochane maleństwo, które czeka na troskliwy dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wkrótce wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tycinka została przywieziona dnia 20.11.2019 r. z gminy Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.