TOPPA vel ŁATKA

Nieśmiała młoda łaciata suczka do adopcji.

Poszukujemy domu dla młodziutkiej suczki – Toppy, która od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Toppa jest jeszcze psim dzieckiem; obecnie ma około 9-10 miesięcy, jest delikatną, wrażliwą, nieśmiałą sunią, która wycofuje się na widok człowieka i unika bezpośredniego kontaktu.

Toppa jest nieśmiała, ale nieagresywna. Nie zrobi nikomu krzywdy choć ze strachu czasem trochę zaszczeka i „straszy” nieznane osoby. Potrzebuje czasu by zaufać człowiekowi. Wierzymy, że to się uda i że Toppa będzie jeszcze wesołą i radosną sunią, która zakocha się w swoim nowym właścicielu i będzie przy nim bardzo szczęśliwa.

Toppa potrzebuje czasu by jej ogonek, dotychczas podwinięty, z radości i na powitanie uderzał po nogach, ale tak młoda suczka jak ona na pewno zaadoptuje się w domu i będzie jeszcze zakochana w swoim nowym właścicielu.

Przed Toppą sporo pracy, ale Toppa jest młodziutka i na pewno się uda. Toppa bez problemu dogaduje się z innymi psami. Może bez przeszkód zamieszkać w domu z drugim czworonogiem. Toppa waży około 15 kg, już raczej nie urośnie, to jej właściwa masa ciała.
Toppa ma piękną, króciutką, łaciatą okrywę włosową. Ma jeszcze szczenięcy pyszczek, jest śliczna.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).  Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Toppa (Łatka) została przywieziona dnia 27.03.2018 r. z miejscowości Wola Gręboszowska, gmina Gręboszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.