TOPPA vel ŁATKA

Toppa-Łatka pojechała do domu. Trzymamy mocno kciuki!!

Nieśmiała młoda łaciata suczka do adopcji.

Poszukujemy domu dla młodziutkiej suczki – Toppy, która od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Toppa jest jeszcze psim dzieckiem; obecnie ma około 9-10 miesięcy, jest delikatną, wrażliwą, nieśmiałą sunią, która wycofuje się na widok człowieka i unika bezpośredniego kontaktu.

Toppa jest nieśmiała, ale nieagresywna. Nie zrobi nikomu krzywdy choć ze strachu czasem trochę zaszczeka i „straszy” nieznane osoby. Potrzebuje czasu by zaufać człowiekowi. Wierzymy, że to się uda i że Toppa będzie jeszcze wesołą i radosną sunią, która zakocha się w swoim nowym właścicielu i będzie przy nim bardzo szczęśliwa.

Toppa potrzebuje czasu by jej ogonek, dotychczas podwinięty, z radości i na powitanie uderzał po nogach, ale tak młoda suczka jak ona na pewno zaadoptuje się w domu i będzie jeszcze zakochana w swoim nowym właścicielu.

Przed Toppą sporo pracy, ale Toppa jest młodziutka i na pewno się uda. Toppa bez problemu dogaduje się z innymi psami. Może bez przeszkód zamieszkać w domu z drugim czworonogiem. Toppa waży około 15 kg, już raczej nie urośnie, to jej właściwa masa ciała.
Toppa ma piękną, króciutką, łaciatą okrywę włosową. Ma jeszcze szczenięcy pyszczek, jest śliczna.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).  Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Toppa (Łatka) została przywieziona dnia 27.03.2018 r. z miejscowości Wola Gręboszowska, gmina Gręboszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.