TOŁDI

Czekoladowy piesek po wypadku

Tołdi to kochany, przemiły, bardzo towarzyski młody piesek.

Maluch trafił do nas prawdopodobnie po wypadku komunikacyjnym, z urazem łapek. Na początku zupełnie nie mógł chodzić, ale jego stan się poprawia.

Na razie ma jeszcze zmiany neurologiczne, ale w obecnej chwili Tołdi coraz lepiej chodzi na łapkach, jest już w stanie utrzymać równowagę i zaczyna dzielnie spacerować.

Piesek jest kochany i przemiły, doskonale współpracuje z człowiekiem. Nie ma w nim cienia agresji, jest cichy i niekłopotliwy.

Pomimo tego co go spotkało nie jest w najmniejszej mierze agresywny i można u niego bez problemu wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Tołdi jest młodziutki, ma około 1 roku. Całe życie przed nim. Piesio waży około 10 kg. Jest szczupły, na długich łapkach.

Piesio jest pod opieką lekarzy weterynarii.

Prosimy o szansę i dom dla Tołdiego. To kochany czekoladowy piesek po wypadku, który zasługuje na szansę i szczęśliwy dom. Będzie zdrowy. Wkrótce ból i stłuczenia, których doznał w wyniku wypadku będą już tylko złym wspomnieniem, a Tołdi na nowo będzie cieszyć się radośnie biegając po łące.

Piesek ma komplet szczepień, został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tołdi został przywieziony dnia 05.10.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

wkrótce więcej informacji

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.