TISSOT

Tissotek pojechał do domu

Malutki nieśmiały podpalany piesek

Przedstawiamy Tissota – niewielkiego, na razie jeszcze trochę wystraszonego, ale przyjaznego psiaka.

Tissot ma około 2-3 lat, waży około 8-9 kg, to jego właściwa masa ciała. Psiak jest szczupły, ale w dobrej kondycji, obecnie zadbany.

W dniu przybycia Tissot był tak wystraszony, że chował się w budzie i za nią.

Obecnie coraz chętniej przebywa w towarzystwie człowieka, jest bardziej ciekawski choć nadal, w chwilach stresu woli się wycofać.

Tissota można wziąć na ręce, przytulać. NIkogo nie skrzywdzi.

Piesek pomalutku uczy się chodzić na smyczy, robi postępy. Jeszcze kilka kolejnych spacerów i powinien zacząć dobrze radzić sobie na smyczy.

Tissot bywa zazdrosny o psiaki, do innych lgnie. Gdyby miał być drugim pieskiem w domu warto z rezydentem przyjechać do nas na zapoznanie.

Nasz podopieczny jest młodym zwierzakiem. Im szybciej opuści schronisko tym szybciej zapomni o złej przeszłości i będzie cieszyć się prawdziwą rodziną.

Bardzo prosimy o szansę dla Tissotka.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Tissot został przywieziony dnia 22.11.2019 r. z gminy Mogilany, m. Konary.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.