TĘCZA

Tęcza pojechała do domu

Cudowna mała biszkoptowa sunia

Przedstawiamy Tęczę – śliczną, kochaną, przemiłą sunię, która trafiła wczoraj pod naszą opiekę.

Sunia jest młodziutka, obecnie ma około 4,5,-5 miesięcy (wymienia ząbki), waży około 6,3 kg. Będzie niezbyt dużą suczką, raczej nie przekroczy 10-11 kg.

Zdrowie:

Sunia prawdopodobnie została prze kogoś lub coś uderzona; gdy przyjechała do schroniska miała wybroczyny w oczkach, drżenia i zaburzenia neurologiczne.

Jej stan był poważny i pogarszał się, od razu podjęto intensywne leczenie.

Początkowo drżenia i zaburzenia równowagi były bardzo silne, obecnie są one znacznie rzadsze i słabsze, a Tęcza bawi się, biega, znów cieszy się życiem.

Tęcza jest pod kontrolą lekarzy weterynarii, otrzymuje leki i czuje się już znacznie lepiej niż na początku.

Wraca do zdrowia, ale jeszcze troszkę minie zanim powróci do pełnej sprawności. Rokowania są pomyślne.

Na obecną chwilę jej stan Tęczy jest dobry, otoczona jest szczególną opieką. Mamy nadzieję, że to, co złe jest już za nią.

Usposobienie:

Tęcza jest bardzo przyjaźnie nastawiona do opiekunów, chętnie się przytula choć wobec osób, których nie zna na początku może być ostrożna w kontakcie.

Tęcza nie sprawia jednak problemów; jest coraz bardziej ciekawska i towarzyska. To prze-fajna, kochana i super urocza młoda sunia.

Sunia nie da sobie wykraść z miseczki jedzenia ;), ale do psiaków, kotków i opiekunów jest nastawiona pozytywnie. Nikogo nie skrzywdzi.

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy i kochający dom dla Tęczusi. Prawdopodobnie sporo przeszła, ale teraz potrafi na nowo cieszyć się życiem i zdrowiem.

Profilaktyka:

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Tęcza została przywieziona dnia 02.10.2019 r. z miejscowości Bodzanów, gmina Biskupice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.