RUNO vel TAMI

Psiak z wnyków, spokojny duży, adopcja

Runo (Tami) to spokojny, grzeczny, przyjazny pies o łagodnym usposobieniu.

Piesek został znaleziony we wnykach, miał wrośnięty w łapkę drut :(. Runo, pomimo iż z pewnością bardzo cierpiał przez długi czas, był dzielny i obecnie łapka się zagoiła

Piesek ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest bardzo posłuszny. Nie jest szczekliwy, jest grzecznym i spokojnym psem. Zna podstawowe komendy, zwraca uwagę na człowieka i obserwuje go, na pewno był szkolony do bycia posłusznym psem.

Runo ma około 13 lat, jego stan jest dobry choć jest bardzo smutny.. Tęskni za właścicielem choć nie może do niego wrócić.

Runo jest dużym psem; waży ponad 30 kg, jest w dobrej kondycji ogólnej. Psiak ma zadbaną, lśniącą okrywę włosową, jest czystym pieskiem.

Prosimy o szansę i dom dla tego spokojnego, dużego, grzecznego psa, który zupełnie nie rozumie dlaczego, po 13 latach wiernej służby człowiekowi, znalazł się za kratami.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Runo (Tami) został przywieziony dnia 01.06.2018 r. z miejscowości Bocheniec, gmina Małogoszcz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.