SZCZENIACZKI: OKRUSZEK – PRZYSMACZEK – PYCHOTKA

Okruszek – Rezerwacja – MA DOM

Przysmaczek – Rezerwacja – MA DOM

Pychotka – rezerwacja – MA DOM

Super kochane malutkie szczeniaczki

Przedstawiamy maluszki o imionach: OKRUSZEK, PRZYSMACZEK i PYCHOTKA, które trafiły do naszego schroniska.

Szczeniaczki mają obecnie około 5 tygodni, ważą po około 1 kg. Gdy dorosną nie będą wielkie, ale powinny osiągnąć wagę między 10-15 kg.

Wagę szczeniątek oceniamy orientacyjnie, nie znając taty nie wiemy nic na pewno. Ich mama (Walercia) waży poniżej 10 kg.

Maluszki są FANTASTYCZNE. Bardzo kochane, przyjazne, urocze. Wszystkie są miłe do opiekunów, lgną na ręce, bardzo lubią być blisko.

Wkrótce więcej informacji na temat maluszków.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluiszki otrzymają komplet szczepień stosownych, są ogólnie zdrowe. Zostały wstępnie odrobaczone i odpchlone. Są zaczipowane i gdy dorosną zostaną wysterylizowane. Jest to warunek adopcji.

Sterylizacja zwierzaków adoptowanych z naszego schroniska jest u nas bezpłatna.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaczka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Maluszki Okruszek,  Przysmaczek i Pychotka zostały przywiezione dnia 18.11.201 r. z miejscowości Błogoszów, gmina Oksa.

Szukamy nowych domów. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.