SUSEŁ

Trójkolorowy piesek do adopcji

Susełek to kilkuletni (około 5-6 lat), zadbany, wesoły, trójkolorowy piesek do adopcji o łagodnym usposobieniu.

Susełek uwielbia spacery, zabawę, towarzystwo człowieka. Jest energicznym, radosnym pieskiem, który doskonale czuje się w ruchu, bardzo chętnie biega i się bawi.

Psiak dobrze dogaduje się z innymi psami, jest towarzyski. Nie lubi nudy. Bardzo chętnie idzie na spacer nawet w dłuższe trasy i pomimo swego niewielkiego wzrostu nie będzie się szybko męczył.

Susełek waży około 10 kg, większy nie będzie. Ma śliczną, mięciutką, delikatną okrywę włosową, jest czystym pieskiem. Chętnie załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach.

To świetny piesek rodzinny. Potrzebuje człowieka na co dzień, nie samotnego przebywania na podwórku. W kojcu płakałby i tęsknił, to psiak rodzinny.

Prosimy o szansę dla Susełka. To Śliczny trójkolorowy piesek do adopcji, który bardzo potrzebuje kochającego domu. Prosimy o szansę.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
Suseł został przywieziony dnia 15.07.2018 r. z miejscowości Pogorzyce, gmina Chrzanów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.