STEFANIA

Stefania pojechała do domu

Bardzo miła kremowa radosna sunia

Przedstawiamy Stefanię – prze-fajną, wesołą, pogodną starszą suczkę, która trafiła do nas po tym jak przez dłuższy czas błąkała się po ulicach.

Miała obrożę p/pasożytom jednej z wiodących firm i była zadbana. Mieliśmy nadzieję, że właściciele zgłoszą się po nią. Tak się jednak nie stało i obecnie Stefania szuka nowego domu.

Stefania jest suczką starszą; ma prawdopodobnie około 9-10 lat, ale nadal jest w fantastycznej formie.

Bardzo chętnie chodzi na spacery, lubi także biegać. Bawi się całkiem jak szczenię, dobrze reaguje na inne zwierzaki, jest bardzo kontaktowa.

Stefania jest średniej wielkości; waży około 27 kg, to jej właściwa masa ciała. Prawdopodobnie ma w sobie krew psów północy, ale odziedziczyła po nich same najlepsze cechy.

Suczka jest czyściutka, w dobrej kondycji. Jest trochę zazdrosna o inne psy podczas karmienia, ale na spacerach zachowuje się super.

Jedyne, czego naprawdę bardzo jej brak to uwaga ze strony człowieka.

Bardzo prosimy o dom dla Stefanii. To prze-fajna, wesoła, radosna i pogodna sunia, która zasługuje na dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Stefania została przywieziona dnia 25.07.2019 r. z gminy Bukowno, m. Bukowno.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.