SPRYCIARZ

Spryciarz pojechał do domu

Piesek w kolorze gorzkiej czekolady

Poszukujemy domu dla Spryciarza, którego nazywamy także Sprytkiem, – wesołego, bardzo pogodnego i radosnego pieska, który kilka dni temu trafił pod naszą opiekę.

Spryciarz trafił do nas po śmierci właściciela, szukamy dla niego nowego domu, niestety rodzina nie zapewniła pieskowi opieki po śmierci jego pana :(.

Spryciarz to piesek BARDZO  pogodny i przyjazny w stosunku do ludzi. Uwielbia się przytulać, lubi spacery, zabawę, kontakt z opiekunami.

Jest niesamowitym łasuchem i na widok smaczków jest jak zahipnotyzowany 😉 obserwuje rękę człowieka, chętnie wykonuje znane mu polecenia.

Piesek ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się podczas spacerów, na wybiegu bawi się i czujnie pilnuje terenu.

Bardzo potrzebuje ruchu choć nie jest psem nadpobudliwym i nie ma tendencji do niszczenia.

Spryciarz to piesek nieduży; waży około 17 kg, to właściwa jego masa ciała. Obecnie piesek ma około 4 lat, piękne białe ząbki, jest zdrowy, zadbany, w świetnej formie.

Sprytek bardzo dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne i na pewno będzie się cieszył za każdym razem gdy będzie blisko swojego człowieka.

Spryciarz ma sierść typową dla terierów; wygląda najlepiej po trymowaniu. Być może ma w sobie krew teriera, może wyżła, nie wiemy tego na pewno.

Spryciarz ma oryginalne umaszczenie; to piesek w kolorze gorzkiej czekolady – ciemno brązowy, z delikatnym szarym nalotem i dropiatymi łapkami. Jest śliczny.

Prosimy o szansę i dom dla tego uśmiechniętego malucha. To uroczy piesek, który bardzo potrzebuje domu i rodziny, a odwdzięczy się wielką psią wiernością.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Spryciarz został przywieziony dnia 28.09.2018 r. z gminy Dobczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.