SPRYCIARZ

Piesek w kolorze gorzkiej czekolady

Poszukujemy domu dla Spryciarza – wesołego, bardzo pogodnego i radosnego pieska, który kilka dni temu trafił pod naszą opiekę.

Spryciarz trafił do nas po śmierci właściciela, szukamy dla niego nowego domu, niestety rodzina nie zapewni pieskowi opieki :(.

Spryciarz to piesek BARDZO  pogodny i przyjazny w stosunku do ludzi. Uwielbia się przytulać, lubi spacery, zabawę, kontakt z opiekunami.

Piesek ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się choć widać, że brakowało mu ostatnio ruchu.

Spryciarz to piesek nieduży; waży około 12 kg, to właściwa jego masa ciała. Obecnie piesek ma około 4-5 lat.

Jest w dobrej kondycji choć ostatnio nikt go nie czesał i wizyta u psiego fryzjera na pewno mu się przyda. Piesio był ostatnio trzymany na łańcuchu :(.

Spryciarz ma sierść typową dla terierów; wygląda najlepiej po trymowaniu.

Spryciarz ma oryginalne umaszczenie; to piesek w kolorze gorzkiej czekolady – ciemno brązowy, z delikatnym szarym nalotem. Jest bardzo ładny.

Prosimy o szansę i dom dla tego uśmiechniętego malucha. To uroczy piesek, który bardzo potrzebuje domu i rodziny.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Spryciarz został przywieziony dnia 28.09.2018 r. z gminy Dobczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.