SPANIA

Piękna szczupła ruda sunia

Przedstawiamy Spanię – kochaną, grzeczną, cichutką, spokojną sunię, która trafiła pod naszą opiekę.

Spania jest młodziutka, ma około 10 -12 miesięcy, ale możliwe, że już rodziła :(, do nas trafiła bez szczeniaczków, nie wiemy co się z nimi stało.

Suczka trafiła do nas bardzo chuda, obecnie waży pomiędzy 8-9 kg, powinna ważyć około 11 kg. Z dnia na dzień przybiera na wadze.

Suczka ładnie chodzi na smyczy choć na początku może być troszkę nieśmiała. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale będzie cudowną i bardzo oddaną opiekunowi sunią.

Spania ma króciutką, intensywnie rudą okrywę, dłuższe uszka. Jest bardzo urocza i śliczna. Jej pyszczek wyraża wszystkie jej emocje.

Spania to jeszcze szczenię – młodziuteńka sunia, która zetknęła się w tak młodym wieku z okrucieństwem bezdomności, ale wierzymy, że w nowym, kochającym domu szybko zapomni o tym wszystkim, co ją spotkało i wkrótce zacznie wesoło, radośnie merdać ogonkiem na widok swojego człowieka.

Spania jest cichutka, czysta, grzeczna. Potrafi bawić się jak szczenię, chętnie będzie bawić się pluszakami. To psie dziecko, które potrzebuje dobrego, kochającego domu

Sunia dobrze reaguje na inne pieski, nie ma w niej cienia agresji.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Spani. Zasługuje na najlepszy, troskliwy, pełen miłości..

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie za kilka dni wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Spania została przywieziona dnia 10.05.2019 r. z miejscowości Zagaje Dębiańskie, gmina Działoszyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.