SNAJPEREK

Starszy mały piesek do adopcji

Przedstawiamy Snajperka – niedużego, spokojnego, starszego pieska, który kilka miesięcy temu trafił pod naszą opiekę i jest już gotowy do adopcji.

Snajperek to piesek starszy; ma około 8-10 lat, ale jest w dobrej kondycji. Snajperek waży około 12 kg, jest niewielkim pieskiem, który musiał mieć dom, ale niestety nikt go nie szukał. Jest on pieskiem przyjaznym, grzecznym, raczej cichym.

Nikogo nie skrzywdzi, będzie dobrym, oddanym psim przyjacielem człowieka. Jak wiele innych piesków został zgłoszony jako pies niebezpieczny, „agresywny”, a prawda jest taka, że psiak powarkiwał, bo bał się przeganiających go ludzi. Biedny, mały, zagubiony psiak, który próbował znaleźć przyjazną duszę, a natrafił na samych oprawców, którzy wyruszali na niego nie z sercem, a z kijem czy miotłą…

Snajperek trafił do nas, jest bezpieczny, szuka nowego, kochającego domu, który da mu czas na adaptację i otoczy go opieką. Snajperek jest pieskiem czystym i zadbanym. Ma zdrową, lśniącą okrywę włosową, nie jest wychudzony. Potrafi w miarę dobrze chodzić na smyczy choć początkowo może się nieco bać. Snajper nie jest agresywny. Piesek dogaduje się z innymi psami, nie jest konfliktowy. Piesek ma jedno oczko mniejsze (stary uraz lub mikroftalmia wrodzona), ale drugie ma całkiem sprawne i dobrze funkcjonuje w schronisku.

Prosimy o szansę i dom dla Snajperka – to starszy mały piesek do adopcji. Nie będzie sprawiał kłopotu, a z całą pewnością wspaniale odnajdzie się w domu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Snajper został przywieziony dnia 25.01.2018 r. z miejscowości Nowa Wieś, gmina Dobczyce.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.